bmr

štafety

Benchmark Run dává každému z vás možnost sestavit štafetový tým a poměřit síly s konkurencí. Tak na nic nečekejte, příjměte výzvu a dejte dohromady svůj tým!

Medaile si opět odnese každá štafeta, ale velký putovní pohár z každé trati jen Ti nejlepší! Bude to právě vaše štafeta?

Startujeme v neděli 5. dubna 2020 v areálu Krašovská Aktivity centrum Plzeň od 13:00!

0
tratě
0
skupiny
0
výzva

Výsledky

BMR 2019

A tady jsou výsledky Benchmark run 2019 s firemní týmy, které přijaly výzvu a nebály se srovnání! Děkujeme všem firmám a organizacím, které se zúčastnily 1. ročníku a gratulujeme prvním BMR masterům: Rychlá spojka (Mlékárna Klatovy) na trase BMR easy a Faiveley Transport Plzeň (Faiveley Transport Plzeň) na trase BMR hard.

I váš firemní tým může zářit na startovní listině Benchmark run 2020! Stačí jen kliknout na tlačítko “Rozeběhněte to!” a odeslat nám vyplněný registrační formulář (velice stručný).

On-line registrace je možná do 4. dubna 2020. Registrace na místě možná do 14:30 v den konání závodu.

BMR Easy - 4x2 kmSloženíČlenové týmuCelkový časČas v cíliJednotlivci časy
Rychlá spojka 1Smíšená41 - Milan0:51:590:12:130:12:13
Mlékárna Klatovy42 - Štefan0:51:590:22:440:10:31
1. místo43 - Honza0:51:590:35:140:12:30
Čas: 0:51:5944 - Helena0:51:590:51:590:16:45
UzlíkSmíšená131 - Jirka0:55:190:11:400:11:40
Uzlík130 - Katka0:55:190:25:390:13:59
2. místo132 - Lenka0:55:190:42:020:16:23
Čas: 0:55:19129 - Míša0:55:190:55:190:13:17
ElektrometallSmíšená35 - Adéla0:57:350:12:300:12:30
Elektrometall34 - Jirka0:57:350:28:470:16:17
3. místo33 - Anna0:57:350:44:040:15:17
Čas: 0:57:3536 - Pavel0:57:350:57:350:13:31
AIR POWER 3Smíšená99 - Honza0:57:400:13:030:13:03
AIR POWER97 - Adéla0:57:400:28:340:15:31
4. místo100 - Evža0:57:400:44:200:15:46
Čas: 0:57:4098 - Petr0:57:400:57:400:13:20
CatwalkŽenská85 - Sabina0:58:350:14:240:14:24
Catwalk agency86 - Denisa0:58:350:31:160:16:52
5. místo87 - Bára0:58:350:45:550:14:39
Čas: 0:58:3588 - Alena0:58:350:58:350:12:40
Office DepotSmíšená81 - Pepa0:59:250:14:000:14:00
Office Depot84 - Jiřík0:59:250:26:250:12:25
6. místo82 - Alenka0:59:250:41:280:15:03
Čas: 0:59:2583 - Pavlínka0:59:250:59:250:17:57
Trivi týmSmíšená118 - Lenka1:00:350:18:370:18:37
Trivi119 - Andy1:00:350:32:420:14:05
7. místo120 - Juraj1:00:350:45:000:12:18
Čas: 1:00:35117 - Niky1:00:351:00:350:15:35
ČEZ ProdejŽenská77 . Karel1:00:530:14:400:14:40
ČEZ Prodej78 - Anička1:00:530:29:120:14:32
8. místo79 - Niky1:00:530:47:070:17:55
Čas: 1:00:5380 - Zdeňka1:00:531:00:530:13:46
Globus team_1Smíšená31 - Jan1:00:560:17:560:17:56
Clobus ČR29 - Stáňa1:00:560:33:250:15:29
9. místo32 - Michal1:00:560:47:100:13:45
Čas: 1:00:5630 - Aneta1:00:561:00:560:13:46
Promo LIVESmíšená147 Tereza1:01:110:13:400:13:40
Promo LIVE145 Jana1:01:110:26:280:12:48
10. místo148 - Lucka1:01:110:41:080:14:40
Čas: 1:01:11146 - Libor+Liborek1:01:111:01:110:20:03
Plzeňská hosteskaSmíšená91 - Lucka1:03:190:14:250:14:25
Plzeňská hosteska90 - Jana1:03:190:30:290:16:04
11. místo89 - Jana1:03:190:47:310:17:02
Čas: 1:03:1992 - Filip1:03:191:03:190:15:48
Nošenky z PlzněŽenská24 - Andrea1:04:080:15:200:15:20
Nošenky z Plzně21 - Jitka1:04:080:31:050:15:45
12. místo22 - Ája1:04:080:48:270:17:22
Čas: 1:04:0823 - Lucka1:04:081:04:080:15:41
AIR POWER 1Ženská10 - Olina1:12:280:18:350:18:35
AIR POWER12 - Lucka1:12:280:38:400:20:05
13. místo9 - Honza1:12:280:55:090:16:29
Čas: 1:12:2811 - Jana1:12:281:12:280:17:19
      
Hard - 4x5 kmSloženíČlenové týmuCelkový časČas v cíliJednotlivci časy
Faiveley Transport PlzeňMužská17 - Tomáš1:25:350:22:570:22:57
Faiveley Transport Plzeň18 - Dan1:25:350:44:250:21:28
1. místo19 - Petr1:25:351:05:590:21:34
Čas: 1:25:3520 - David1:25:351:25:350:19:36
Rozběháme Česko ASmíšená138 - Honzík1:29:100:19:160:19:16
Rozběháme Česko137 - Eliška1:29:100:40:310:21:15
2. místo140 - Markét1:29:101:06:430:26:12
Čas: 1:29:10139 - Ráďa1:29:101:29:100:22:27
Daikin InženýringMužská105 - Ondra1:31:400:24:190:24:19
Daikin Industries Czech Republic106 - Pavel1:31:400:49:120:24:53
3. místo108 - Fanda1:31:401:09:450:20:33
Čas: 1:31:40107 - Vojta1:31:401:31:400:21:55
Škoda Electric Run Crew ASmíšená121 - Lucka1:32:050:23:530:23:53
ŠKODA ELECTRIC124 - Ivana1:32:050:46:520:22:59
4. místo123 - Jirka1:32:051:09:450:22:53
Čas: 1:32:05122 - Jakub1:32:051:32:050:22:20
MD ELEKTRONIKMužská4 - Lukáš1:33:470:21:550:21:55
MD ELEKTRONIK1 Sláva1:33:470:46:120:24:17
5. místo3 - Lukáš1:33:471:11:100:24:58
Čas: 1:33:472 Tomáš1:33:471:33:470:22:37
IMI MENMužská49 - Luděk1:35:020:21:130:21:13
Integrated Micro-Electronics Czech Republic50 - Luboš1:35:020:46:550:25:42
6. místo52 - Kuba1:35:021:04:220:17:27
Čas: 1:35:0251 - David1:35:021:35:020:30:40
Doosan Škoda Power 1Smíšená69 - Hanka1:40:150:28:230:28:23
Doosan Škoda Power70 - Honza1:40:150:53:080:24:45
7. místo71 - Vašek1:40:151:14:580:21:50
Čas: 1:40:1572 - Tomáš1:40:151:40:150:25:17
AIMTECSmíšená5 - Kamila1:42:350:32:050:32:05
AIMTEC6 - Josef1:42:350:56:450:24:40
8. místo7 - Otakar1:42:351:17:480:21:03
Čas: 1:42:358 - Jiří1:42:351:42:350:24:47
ČEZ Prodej ASmíšená134 - Tomáš1:42:480:24:590:24:59
ČEZ Prodej133 - Denisa1:42:480:53:450:28:46
9. místo136 - Vašek1:42:481:19:550:26:10
Čas:  1:42:48135 - Míra1:42:481:42:480:22:53
Doosan Škoda Power 2Smíšená73 - Adam1:43:090:26:180:26:18
Doosan Škoda Power74 - Zdeněk1:43:090:53:080:26:50
10. místo75 - Petra1:43:091:21:490:28:41
Čas: 1:43:0976 - Honza1:43:091:43:090:21:20
Daikin NákupSmíšená112 - Tomáš1:44:320:21:310:21:31
Daikin Industries Czech Republic109 - Bára1:44:320:46:130:24:42
11. místo110 - Honza1:44:321:14:000:27:47
Čas: 1:44:32111 - Kuba1:44:321:44:320:30:32
Šmucler TeamSmíšená101 - Vít1:44:400:30:510:30:51
AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER102 - Radek1:44:400:57:160:26:25
12. místo103 - Tomáš1:44:401:21:190:24:03
Čas: 1:44:40104 - Dora1:44:401:44:400:23:21
Daikin VývojSmíšená113 - Klára1:45:400:31:420:31:42
Daikin Industries Czech Republic114 - Tomáš1:45:401:00:450:29:03
13. místo115 - Martin1:45:401:22:590:22:14
Čas: 1:45:40116 - Martin1:45:401:45:400:22:41
Kvalita v pohybuMužská95 - Ondra1:46:060:29:300:29:30
International Automotive Components Group96 - Martin1:46:060:59:550:30:25
14. místo94 - Martin1:46:061:22:300:22:35
Čas: 1:46:0693 - Dominik1:46:061:46:060:23:36
Bakers on the run!Smíšená13 - Petr1:48:100:23:060:23:06
Socialbakers16 - Lenka1:48:100:52:120:29:06
15. místo15 - Linda1:48:101:21:420:29:30
Čas: 1:48:1014 - Venca1:48:101:48:100:26:28
Hofmann Personal 2Smíšená57 - Eva1:49:200:28:280:28:28
Hofmann Personal58 - Lenka1:49:200:55:380:27:10
16. místo60 - Marek1:49:201:20:000:24:22
Čas: 1:49:2059 - Petra1:49:201:49:200:29:20
FC Viktoria Plzeň - ženy AŽenská141 - Štěpánka1:50:110:29:550:29:55
FC Viktoria Plzeň142 - Niky1:50:110:58:100:28:15
17. místo143 - Míša1:50:111:26:330:28:23
Čas: 1:50:11144 - Makrela1:50:111:50:110:23:38
Škoda Electric Run Crew BSmíšená128 - Péťa1:50:290:26:380:26:38
ŠKODA ELECTRIC127 - Věrka1:50:290:54:180:27:40
18. místo126 - Pavel1:50:291:23:400:29:22
Čas: 1:50:29125 - Markéta1:50:291:50:290:26:49
Rychlá spojka 2Smíšená47 - Zbyněk1:51:200:23:390:23:39
Mlékárna Klatovy48 - Lenka1:51:200:53:020:29:23
19. místo45 - Pierre1:51:201:22:330:29:31
Čas: 1:51:2046 - Saša1:51:201:51:200:28:47
Adient BorSmíšená62 - Martin1:52:160:27:100:27:10
ADIENT BOR63 - Eva1:52:161:04:530:37:43
20. místo61 - Honza1:52:161:31:100:26:17
Čas: 1:52:1664 - Petr1:52:161:52:160:21:06
IMI MIXSmíšená40 - Kuba1:55:330:25:200:25:20
Integrated Micro-Electronics Czech Republic38 - Láďa1:55:330:51:050:25:45
21. místo37 - Klára1:55:331:23:170:32:12
Čas: 1:55:3339 - Honza1:55:331:55:330:32:16
AIR POWER 2Mužská25 - Jirka1:56:180:27:370:27:37
AIR POWER27 - Pavel1:56:181:00:550:33:18
22. místo26 - Jarda1:56:181:29:100:28:15
Čas: 1:56:1828 - Vašek1:56:181:56:180:27:08
ZŠMLSmíšená67 - Romana1:59:020:32:350:32:35
Základní škola Martina Luthera66 - Martina1:59:021:06:270:33:52
23. místo65 - Markéta1:59:021:36:350:30:08
Čas: 1:59:0268 - Michal1:59:021:59:020:22:27
Hofmann PersonalŽenská53 - Renata2:21:210:30:260:30:26
Hofmann Personal54 - Vanda2:21:211:09:400:39:14
24. místo55 - Soňa2:21:211:34:170:24:37
Čas: 2:21:2156 - Stáňa2:21:212:21:210:47:04

Čekáme na startu

Krašovská 1696/30, 323 00 Plzeň

Benchmark Run © 2019. All rights reserved.