Náš

cíl

Benchmark Run dává od roku 2019 každému možnost sestavit štafetový tým a poměřit síly s konkurencí.

Naším hlavním cílem je, dokázat rozběhat vás i vaší firmu, nejen umožnit všem poměřit síly během jedinečného štafetového běhu s ostatními firemními týmy.

Proto na startovní čáře potkáte vytrénované běžce, ale i týmy, které s během teprve začínají nebo se přišly prostě "jen" zapotit na zážitkové dvoukilometrové trati a užít si společně afterparty.

Dalším cílem je, založit v Plzni tradiční běžeckou akci zaměřenou na týmový výkon, posílení týmovosti a hlavně událost plnou (nejen) sportovních zážitků vedoucích k navázání neformálních kontaktů mezi firemními týmy.

0
tratě
0
skupiny
0
výzva

Proč

BMR?

Více než 5 let se každodenně setkávám s lidmi, kteří si řekli: “A dost, začnu se sebou něco dělat!” Je to neskutečná energie a kopa zážitků, příběhů, které za tu dobu vznikly. Díky těmto zkušenostem a spolupráci s Liborem Janíčkem jakož to naším hlavním moderátorem na běžeckých akcí, chceme tuto vizi posunout dál. Rozběhat firmy. Ukázat běh ve zdravém světle a ne jak jej všichni známe, že pohyb bolí. To je můj důvod, proč jsem členem realizačního týmu Benchmark run.

Jan Bielik, zakladatel Rozběháme Česko, trenér 

Při své práci pro firemní klienty často zjišťuji, že mým klientům chybí relevantní data pro objektivní srovnání nejen v oblasti výkonu ve svých segmentech. Proto jsem se rozhodl společně s Honzou Bielikem vytvořit možnost, a právě proto nazval tento štafetový běh Benchmark Run. Líbí se mi myšlenka, že se lidé z firem v daném oboru mohou objektivně porovnat ve fyzické i psychické kondici, pomoci dobré věci a navázat mezi sebou neformální kontakty…věřím, že se nám to povede.

Libor Janíček, CEO Promo LIVE, moderátor a DJ

Běžecká

trať

Benchmark run 2020 nabídne dvě tratě.

Trať v délce 2 km je vedena terénem zvládnutelným i pro začátečníky a s minimálním výškovým profilem. Závodníci poběží krásnými lesy na úpatí vrchu Sytná (451 m n. m.) a loukami za areálem Krašovská aktivity centrum. V letošním roce bude trať doplněna o další zážitky: zdolání bludiště, průběh barvičkami nebo třeba memory test!

Druhá trať "hard" v délce 5 km je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé běžce. Nabídne nejen náročnější výškový profil, ale i běh obtížnějším terénem. Závodníci z Krašovské aktivity centra vyběhnou až téměř na samý vrchol Sytné (451 m n. m.) a poběží kolem malebného rybníčku Střeženka zpět do cíle v Krašovská aktivity centru.

snadná registrace

Registrujte se on-line. Stačí kliknout na Rozeběhněte to a vyplnit jednoduchý formulář.

šatny a toalety

Zapomeňte na mobilní wc a převlékání za křovím. Krašovská aktivity centrum nabízí špičkové zázemí.

zdravotní dozor

V prostoru startu/cíle závodu bude pro všechny připraven tým zdravotníků z Edukuj z.s.

kvalitní občerstvení

Těšit se můžete na zdravé dobrůtky, méně zdravé proteinové bomby, kvalitní kávu a nápoje i water pointy na trase.

Čekáme na startu

Krašovská 1696/30, 323 00 Plzeň

Benchmark Run © 2021. All rights reserved.