BMR

2020

Benchmark Run má dát každému z vás možnost sestavit štafetový tým a poměřit síly s konkurencí. Startujeme v neděli 1. listopadu 2020 v areálu Krašovská Aktivity centrum Plzeň od 13:00!

Pečlivě jsme pro vás vytipovali zajímavé běžecké tratě, vybrali kvalitní zázemí včetně zdravotní služby. Máme pro vás připravená originální startovní čísla s názvem štafety a jménem každého závodníka, závod bude letos měřit čipová časomíra a každého běžce i běhnu potěší jedinečné medaile. Vítěze kategorií navíc putovní pohár a titul BMR master!

0
tratě
0
skupiny
0
výzva

Proč

běžet

Porovnejte výkon

Posilte týmovost

Získejte kontaky

Běžecké

tratě

Benchmark run 2020 nabídne dvě tratě.

Trať v délce 2 km je vedena terénem zvládnutelným i pro začátečníky a s minimálním výškovým profilem. Závodníci poběží krásnými lesy na úpatí vrchu Sytná (451 m n. m.) a loukami za areálem Krašovská aktivity centrum. V letošním roce bude trať doplněna o další zážitky: zdolání bludiště, průběh barvičkami nebo třeba memory test!

Druhá trať "hard" v délce 5 km je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé běžce. Nabídne nejen náročnější výškový profil, ale i běh obtížnějším terénem. Závodníci z Krašovské aktivity centra vyběhnou až téměř na samý vrchol Sytné (451 m n. m.) a poběží kolem malebného rybníčku Střeženka zpět do cíle v Krašovská aktivity centru.

snadná registrace

Registrujte se on-line. Stačí kliknout na Rozeběhněte to a vyplnit jednoduchý formulář.

šatny a toalety

Zapomeňte na mobilní wc a převlékání za křovím. Krašovská aktivity centrum nabízí špičkové zázemí.

zdravotní dozor

V prostoru startu/cíle závodu bude pro všechny připraven tým zdravotníků z Edukuj z.s.

kvalitní občerstvení

Těšit se můžete na zdravé dobrůtky, méně zdravé proteinové bomby, kvalitní kávu a nápoje i water pointy na trase.

Běžecké

Kategorie

Benchmark Run 2020 opět nabídne 2 kategorie štafetového běhu a 3 možná složení (ženská, mužská a smíšená štafeta). Každá štafeta získá unikátní startovní číslo se jménem jednotlivých členů týmu. Limit doběhu závodu ve všech kategoriích je 150 minut.

Firemní easy BMR 4x2

Je varianta pro čtyřčlenné firemní týmy, kdy každý běžec běží úsek v délce 2 km. Je možné tvořit týmy ženské, mužské i smíšené.

Firemní hard BMR 4x5

Je varianta pro čtyřčlenné firemní týmy, kdy každý běžec běží úsek v délce 5 km. Je možné tvořit týmy ženské, mužské i smíšené.

Startovné

BMR

Benchmark run 2020 nabídne za málo peněz hodně muziky. Startovní balíček bude obsahovat originální startovní číslo s názvem štafety a jménem každého závodníka, zapůjčení čipu pro každého závodníka, medaily pro každého závodníka, dárkovou tašku od partnerů závodu pro každou štafetu. Dále bohatý doprovodný program, kvalitní zázemí i zvýhodněnou možnost další firemní prezentace v rámci závodu.

Stačí jen kliknout na tlačítko “Rozeběhněte to!” a odeslat nám vyplněný registrační formulář (velice stručný). On-line registrace je možná do 31. října 2020. Registrace na místě možná do 14:30 v den konání závodu.

Firemní easy BMR 4x2

Při registraci on-line na našem webu (předprodej) je startovné 2 000 Kč. Na místě zaplatíte 2 400 Kč, tj. 600 Kč/osoba.

Firemní hard BMR 4x5

Při registraci on-line na našem webu (předprodej) je startovné 2 400 Kč. Na místě zaplatíte 2 800 Kč, tj. 700 Kč/osoba.

Čekáme na startu

Krašovská 1696/30, 323 00 Plzeň

Benchmark Run © 2021. All rights reserved.